ציור על בטן הריונית

שלום לכן נשים יקרות.
אני כול כך מתרגשת לספר לכן על פינוק חדש ויצרתי. על חוויה נעימה ומזכרת מרגשת לאחת התקופות היפות שיש לאישה ולמשפחה שסביבה - ציור על בטן הריונית. 

תופעת ציור על בטן הריונית תופס תאוצה בכול העולם ובצדק גדול. זוהי תקופה נפלאה שהחשוב ביותר בה הוא להירגע, ליהנות, לשמור על עצמך ועל כול פיסת זיכרון וחוויה ממנה.
אז אם את בהריון. בואי. בואי ותבחרי לעצמך שעה נוחה. שעה אחת בין החודש השישי להריונך ועד למועד הלידה. ככול שהבטן תפוחה ועגולה כך תיטב היצירה. תשכבי לך בנוחות בסטודיו האינטימי שלי ותני לי לפנק אותך בציור על פי בחירה שלך.
ציור הבטן שאותו תבחרי לעצמך ויצויר במיומנות, מקצועיות ועם כול אמצעי הבטיחות. החל מסוג הצבעים, שהינם צבעי מים מקצועיים הניתנים לניקוי בפשטות וקלות. ועד לסוג המברשות והתנוחות. כול אלה יהיו לא רק תהליך בטוח, נעים ומלטף עבורך, אלא גם עבור העובר בבטנך. שירגש דגדוג וליטוף מפנק.
הציורים יכולים להיות כול מה שתרצי. החל מציורי מנדלה צבעוניים שמוגדרים בשפת הסנסקריט כמעגל מקודש. הם מצוירים מהפנים אל החוץ ויש המייחסים להם סגולות ריפוי ריכוז ואיזון.
תוכלי לבחור דמויות דיסני מתוקות, פרחים, פרפרים, פתגמים חכמים, אפרוח וביצה, אימא אווזה.. תפוח בדבש, שמש, קשת, עננים, או פרצופים מחייכים . את יכולה מה שאת רוצה!
וכמובן. כאן זה לא נגמר - כי אנחנו כאן בשביל לתעד ולשמח אותך. בתום השעה כשהציור הוא לשביעות רצונך אני אפנק אותך בסדרת תמונות מקצועיות. את תקבלי הביתה 3 תמונות אחרי עיבוד מחשב. ועוד תמונה מודפסת על קנוואס, באיכות גבוהה ביותר כמזכרת נפלאה.
את ציור ההריון את יכולה לעשות "כמסיבה משפחתית" ולחלוק את האירוע עם הקרובים לך. את יכולה לערוך עם חברות הריוניות אחרות, או להעניק כמתנה. ואת יכולה לבוא לבדך כמלכה לשעה של פינוק עם יחס חם ואוהב. שתייה קלה, כיבוד ומנוחה.
אז זהו הריונית יקרה.


אני מחכה לך.
מבטיחה להעניק לך את חוויה שהכי מגיעה לך.

 

לחצי כאן לצפייה בתמונות נוספות בציורים שלי על בטן הריונית